Bize Katılın

Şirketimiz, alanında uzmanlaşan profesyonellere önemli iş fırsatları sunmakla beraber, genç yeteneklere yönelik kariyer gelişiminde donanımlı yetişmeyi sağlayabilecek pek çok kariyer fırsatlarına sahiptir.

Emberco olarak işe alım süreçlerini titiz, objektif ve birden çok basamaklı mülakatlar ve modern seçme teknikleri kullanarak pozisyona özgü teknik uygulamalar geliştirerek sürdürmekteyiz.

Siz de şirketimizde, kariyerinize yön vermek, tedarik zinciri, geniş satış ve dağıtım ağının bir parçası olarak; mevcut kariyer fırsatlarını değerlendirmek istiyorsanız; aşağıdaki linkleri kullanarak özgeçmişinizi oluşturabilir, başvuru yaparak bize ulaşabilirsiniz.

Sadece başarılı bir öğrenci olmak, kariyer basamaklarında yükselebilmek için her zaman doğru anahtar olmayabilir. Günümüz rekabet ortamında takımımızın bir üyesi olabilmek için üniversite hayatınız sürecinde de bizlere katılabilirsiniz. Emberco olarak genç profesyonellerin iş hayatına başlama sürecinde, teorik kazanımlarla pratik uygulamaları bir araya getirilebildiği oranda başarılı olduğuna inanıyoruz.